206 S  Bordeulac St, Wichita, KS 67230
$385,000

206 S Bordeulac St

Wichita, KS 67230

🛏 4 Beds 🚿 3 Baths 📐 3,005 sqft 💲 $128/sqft single-family home
📷 1 / 36
Photo 1 Photo 2 Photo 3 Photo 4 Photo 5 Photo 6 Photo 7 Photo 8 Photo 9 Photo 10 Photo 11 Photo 12 Photo 13 Photo 14 Photo 15 Photo 16 Photo 17 Photo 18 Photo 19 Photo 20 Photo 21 Photo 22 Photo 23 Photo 24 Photo 25 Photo 26 Photo 27 Photo 28 Photo 29 Photo 30 Photo 31 Photo 32 Photo 33 Photo 34 Photo 35 Photo 36

About This Home

206 S Bordeulac St, Wichita, KS 67230